CZY DA SIĘ PRZEŻYĆ 7 DNI ZA 100 ZŁ - EKSTREMALNY TEST!

Opublikowany 2 lis 2019
wyświetleń 437 910
916

Jest wiele rzeczy na które wydajemy pieniądze - opłaty, czynsz, ubrania, rozrywka, ale jednak statystycznie najwięcej wydajemy na jedzenie. To ile Polacy zostawiają kasy w supermarketach przechodzi najśmielsze oczekiwania!
Stąd też wpadłem na pomysł by sprawdzić czy da się przeżyć za 100 zł calutki tydzień. Oczywiście z uwzględnieniem zapotrzebowania kalorycznego oraz racjonalnego żywienia.
Mały spojler - korzystałem z gazetek promocyjnych i specjalnej aplikacji i powiem szczerze uratowały mi życie!
LINK DO APLIKACJI - blix.app.link/tiERKIsxZ0?Blix
Miniaturę wykonał zespół - LPC Team

Sprawdzam Jak
Komentarze  
  • Damian Jordanow

    Damian Jordanow

    6 godzin temu

    lol ja wydaję 100 zł dziennie na jedzenie ;p

  • Belzedup

    Belzedup

    7 godzin temu

    Tylko jaki sens jezdzic samochodem po tych wszystkich sklepach i wydac na paliwo 3x tyle niż zaoszczędzisz

  • Blady Człowiek

    Blady Człowiek

    7 godzin temu

    Uwierz mi chłopaku, da się przeżyć tydzień za 20zl

    • Blady Człowiek

      Blady Człowiek

      7 godzin temu

      Ale co to za życie

  • Anna

    Anna

    8 godzin temu

    Cały tydzień z Tobą, to brzmi dobrze. Masz najlepsze poczucie humoru na świecie :D

  • Anna

    Anna

    9 godzin temu

    Fajnie, że pokazujesz Blixa. Uzywam go już ze 4 lata i to najlepsza aplikacja z gazetkami. Ma wszystkie gazetki i cały czas pracują nad ulepszaniem wszystkiego. :D

  • Zaakieze

    Zaakieze

    14 godzin temu

    Jak przezyc 7 dni na studencko (za 100zł) przepis: Zupka chińska 2,50PLN,Zupka chińska 2,50PLN,Zupka chińska 2,50PLN,Zupka chińska 2,50PLN,Zupka chińska 2,50PLN,Zupka chińska 2,50PLN,Zupka chińska 2,50PLN,Zupka chińska 2,50PLN,Zupka chińska 2,50PLN,Zupka chińska 2,50PLN,Zupka chińska 2,50PLN,

  • Konki Konki

    Konki Konki

    Dzień temu

    ci co pierdola ze stowa to duzo na studiach, to wezcie kurwa nieroby jebane idzcie do roboty dorywczej albo na ubery

  • Minsia Kc

    Minsia Kc

    Dzień temu

    7 dni za 100zl na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej :D

  • Elawinka

    Elawinka

    Dzień temu

    nie obraź się, ale mam wrażenie po tym filmie, że jesteś trochę odklejony od rzeczywistości :) nowy trend by gotować na dwa dni, to zdumienie w sklepie że ludzie korzystają z gazetek i wybierają produkty promocyjne :D pomijając kwestię, że te promocje gazetkowe to często ściema (np cena 1,99zł za kukurydzę dawtona to normalna cena a nie jakaś oszałamiająca promocja), to wydałeś tu 100zł na tydzień tylko na siebie. ja dla przykładu tygodniowo wydaję 150 - 200 zł na trzyosobową rodzinę i to bez wielkiego kombinowania.

  • MARCIN Białek

    MARCIN Białek

    2 dni temu

    Pamiętaj że to 100 złoty to dla singla.

  • arko

    arko

    2 dni temu

    +paliwo żeby pojeździć po tych sklepach

  • Seweryn .Wawrzynowicz

    Seweryn .Wawrzynowicz

    2 dni temu

    Wydaje mi się że ten film jest sponsorowany. Nigdzie nie znalazłem takiej informacji. Uczciwością było by poinformowanie widzów o tym. Na pewno nie w widocznym miejscu!

  • Julian Szmm

    Julian Szmm

    2 dni temu

    Oby Pis nie widzial tego filmu 🤣😁

  • Marlena.

    Marlena.

    3 dni temu

    Sto złotych na tydzień to jeszcze nie taka tragedia. To po prostu życie polskiego studenta. Ja całe życie na diecie wege i wydaję chyba więcej niż mięsożercy. Warzywa i owoce cały czas drożeją, a na tym głównie opiera się moja dieta. Oczywiście produkty typu kasze, płatki owsiane czy pełnoziarnisty makaron kupuję po kilka sztuk aby mieć na cały miesiąc. Zawsze można z tego jakieś danie skomponować.

  • Piotr Tenebr

    Piotr Tenebr

    3 dni temu

    Można się żywić bardzo źle i wydawać na to szalone pieniądze co większość czyni. Za tę kwotę można kupić 125jajek co daje dawkę witamin minerałów składników odżywczych dla 2-3 osób przez tydzień. Jedząc kilka żółtek dziennie organizm potrafi się regenerować w takim tempie że już po kilku dniach widać różnice. Szeroki temat.
    Im głupsze społeczeństwo tym więcej wydaje na jedzenie. Przez co panuje epidemia ludzi otyłych- niedożywionych oraz wszelakiego typu chorób.
    I jeszcze taka jedna dygresja w supermarketach na większości półek nie ma jedzenia.

  • Rumun

    Rumun

    4 dni temu

    Twój śmiech to hit xDD

  • EwaZet

    EwaZet

    4 dni temu

    100 zł. na tydzień za samo żarcie to nawet po studiach jest całkiem normalny fundusz tak prawdę powiedziawszy.

    • EwaZet

      EwaZet

      4 dni temu

      Tak w ogóle to nie rozumiem, czemu pijesz wrzątek, skoro herbata byłaby jeszcze w budżecie

  • Fieda

    Fieda

    4 dni temu

    Tożto dieta studencka albo nie,
    Chleb posmarowany nożem lub
    Bułka z chlebem

  • Endie

    Endie

    4 dni temu

    😜😜😜

  • Nescobaj

    Nescobaj

    4 dni temu

    Popek kiedyś powiedział, że za mniej niż 10 tyś miesięcznie to on nie przeżyje. Ciekawe jakby sobie Popek poradził z tym wyzwaniem. Pewnie stówke to by wydał w ciągu jednego dnia

  • Nescobaj

    Nescobaj

    4 dni temu

    50 ZŁ NA TYDZIEŃ - MÓJ PRZEPIS Wystarczy kupować kaszę gryczaną, warzywa na patelnie i może jajka. Na śniadanie jaglankę z jabłkami posypaną cynamonem lub owsiankę. Woda z kranu i można bez problemu przeżyć za 50 zł w tydzień. Do tego taka dieta jest bardzo zdrowa.

  • Lama

    Lama

    5 dni temu

    Życzę każdemu żeby przeżył biedniejsze czasy i aby zobaczył jak to jest żyć za 100zl nawet 2 tyg.

  • Wojciech Szeloch

    Wojciech Szeloch

    6 dni temu

    Kiedyś ludzie gotowali wielki gar zupy i kupowali tylko chleb , wychodziło taniej.

  • Jakub

    Jakub

    6 dni temu

    Zrobiłbyś wyzwanie jedziem za 4 zł . Teraz we Francji są protesty jak zwykle zreszta ale trzraz studenci płaczą ze maja 1 euros na dzień

  • remcio112s

    remcio112s

    6 dni temu

    Dolicz paliwo na jazdę tam i z powrotem :(

  • Titek

    Titek

    7 dni temu

    dawaj caly tydzien na chinskich zupkach

  • Annabell

    Annabell

    7 dni temu

    Czy da się przeżyć 7 dni za 70zl!

  • Piotroski

    Piotroski

    8 dni temu

    ciekawe ile poszlo na paliwo na dojazdy po sklepach :)

  • Łukasz S

    Łukasz S

    8 dni temu

    Bez problemu

  • Krzysztof Szprycel

    Krzysztof Szprycel

    8 dni temu

    Tak trochę nie na temat ale gdzie kupiłeś tą koszule (koniec filmu) bo jest kozacka

  • kamilek15ify

    kamilek15ify

    8 dni temu

    Ale ciemne te tatuaże :P

  • mekto021

    mekto021

    8 dni temu

    Mi film bardzo się podoba, gdyż stać mnie na to żeby żyć za 500 zł tygodniowo i mogę pluć w twarz cebulaczkom jeszcze bardziej, patrząc ile czasu marnuje się na przyrządzanie posiłków XD

  • ErBiK

    ErBiK

    8 dni temu

    Jest filmik jak jakaś babeczka je za 50zł przez 7 dni

  • raffff1987

    raffff1987

    8 dni temu

    Ile ta aplikacja Ci dopłaciła do żarcia za reklamę?

  • Kayla

    Kayla

    9 dni temu

    Studencki filmik :D Ale powiem, że o 50 też się da ^^

  • 1a2n3i4t5a

    1a2n3i4t5a

    9 dni temu

    ale chamska reklama

  • OlaSophie Sz

    OlaSophie Sz

    9 dni temu

    Dymitr, niektórzy ludzie za tę kwotę muszą tygodniowo wyżywić rodzinę..

    • OLciaWilk 990

      OLciaWilk 990

      3 dni temu

      Mówię o takich co decydują się na dzieci bo "jakoś to będzie" a potem karmią dzieci parówkami oby było jak najtaniej. Teraz dużo jest takich ludzi a potem płacz w Internecie i zbiórki od naiwnych. Tego nie popieram.

    • OlaSophie Sz

      OlaSophie Sz

      3 dni temu

      @OLciaWilk 990 Tak, bo przecież ludzie nie tracą pracy i nie dotykają ich inne zarządzenia losu jak choroba, czy wypadki.. Dzisiaj jesteś bogaczem, jutro możesz być biedakiem. Życie lubi zaskakiwać, a fortuna kołem się toczy. Wyżywienie, to połowa problemu. Dochodzą inne potrzeby egzystencjalne. Gdyby tylko milionerzy decydowali się na dzieci, to Pani też by nie było..

    • OLciaWilk 990

      OLciaWilk 990

      3 dni temu

      Jak kogoś nie stać na jedzenie to nie powinien tej rodziny mieć

  • Ka Ka

    Ka Ka

    9 dni temu

    100zł na tydzień to mało? Normalnie wydaje 250/300 miesięcznie jedząc zdrowo.. Po prostu jestem mała i kupuję na ryneczku.

  • Andrzej14334

    Andrzej14334

    10 dni temu

    Nie zbyt ekstremalna, bo budżet całkiem standardowy (ja tyle wydaje a na dodatek piję soki po 1-1,5l dziennie i to soki a nie jakieś tanie napoje czy nektary), ale mniejsza, odcinek spoko, tylko dlaczego mając 7zł zapasu nie kupiłeś sobie herbaty albo kawy? Herbata to jest niecałe 2zł chyba że ktoś lubi jakieś drogie ale droga to będzie 5zł za dużo więcej niż zużyjesz przez ten tydzień.

  • Barti ni

    Barti ni

    10 dni temu

    A samochód to za darmo?

  • Jacek

    Jacek

    11 dni temu

    O pampuchy :) Robię je sobie sam na parze hurtowo a potem mrożę. Uwielbiam je i używam jako pieczywka. Rozmrażam na parze w 2 minuty, mniam.
    Są wtedy zawsze bardzo pulchne, mięciutkie. Tak samo robię ze swoim chlebkiem.

  • Jacek

    Jacek

    11 dni temu

    Uważam, że odżywiam się zdrowo i dietę mam zbilansowaną a wydaję właśnie coś koło 100zł tygodniowo nie polując na zniżki, nie żałując sobie
    na zdrowe produkty tj olej kokosowy, lniany, jajka eko, masło za 7zł, owoce tj, winogrona, banany czy awokado plus mięso, erytrytol jako słodzik.
    No i oczywiście warzywa, woda mineralna, nabiał itd.. Tylko, że nie jadam gotowych dań, wędlin, pieczywa (sam piekę, gotuję), produktów cukierniczych,
    napojów słodzonych itp. Dlatego dla mnie to nie jest wyczyn ale codzienność spowodowana troską o zdrowie i tym jak zostałem wychowany (domowe jedzenie).
    Z tym, że ja mam nieco mniejsze zapotrzebowanie kaloryczne. Do 2000 kalorii raczej nigdy nie dobijam. Krewetki czasem jadam (kupuję takie obrane, mrożone).
    Nie jadam natomiast ryb. Co jakiś czas kupuję na bazarze ale na rachunek zerkam w markecie. Z bazaru rachunków nie ma ale też nie przekraczam 100zł z pewnością.
    Najdroższe jest mięso a tego za dużo nie jadam.

  • ANKU

    ANKU

    11 dni temu

    btw... z tego co Ci zostało zrobiłbyś mega pyszne pampuchy sam dokupując tylko drożdże. Pyszne, tańsze, więcej. win-win

  • Agnieszka B

    Agnieszka B

    11 dni temu

    Za 50zl idzie wyżyć. 100 zl to luksus😀

  • PikselwPiksel

    PikselwPiksel

    11 dni temu

    nie obiera się skórek warzyw do rosołu!! właśnie w skórkach jest najwięcej aromatu !!!

  • Adix123 4

    Adix123 4

    11 dni temu

    te mleko to pewnie skisłe już

  • Kolega Otaku

    Kolega Otaku

    11 dni temu

    dolicz jeszcze benzyne jak jezdziles po tym wszystkim

  • Marta Marta

    Marta Marta

    11 dni temu

    Ja wydaje 500zł na jedzenie dla mnie i mamy na miesiąc. Mieszkam w mniejszym mieście dlatego niestety nie ma tak wielu sklepów ale dajemy rade. Kupujemy głównie w Kauflandzie ale też w Biedronce, Netto, Lidlu, Polomarkecie i Carrefourze. Ziemniaki i cebulę na targu bo taniej. Korzystam z apki- moja gazetka. Jadamy 3-5posiłków, staramy się jeść różnorodnie a przede wszystkim sezonowo. Aha a ja gotuję codziennie, zup jemy mało, robimy przetwory co roku chociaż z kupnych składników. To się opłaca bardzo!

  • Rafał Dudziec

    Rafał Dudziec

    12 dni temu

    a za ile zatankowałeś samochód? :D chyba że masz w pobliżu 5 sklepów :P

  • Goferek

    Goferek

    12 dni temu

    Ja już trzeci rok żyję za 40-50zł tygodniowo :)

  • Mariusz B

    Mariusz B

    12 dni temu

    2000 kcal i siłownia?, kipsz czy o drogę pytasz... to za mało bez siłowni :/

  • Mariusz B

    Mariusz B

    12 dni temu

    z jednego z lepszych kanałów na same dno...

  • Yoda

    Yoda

    12 dni temu

    Jesteś sympatyczny ale twój humor jakoś do mnie nie trafia zbyt często :/

  • Jakub Radkowski

    Jakub Radkowski

    12 dni temu

    ja na studiach za 400 zł to kurwa miesiąc spokojnie wytrzymałem, jeszcze sie najebałem 4 razy w tygodniu xD Myślę że każdy xD

  • GhhWeksu

    GhhWeksu

    12 dni temu

    Ten film powinien się nazywać "czy najem się w 7dni"

  • Natalia Wiśniewska

    Natalia Wiśniewska

    12 dni temu

    Niby promocja blix, ale fajnie. Jednak gdybyś kupował produkty na targu możliwe że byś zaoszczędził około 15-20zl

  • Agnieszka koniec i kropka

    Agnieszka koniec i kropka

    12 dni temu

    do makaronu z cynamonem używam serka granulowanego, makaron nie jest wtedy tak suchy :D

  • Agnieszka koniec i kropka

    Agnieszka koniec i kropka

    12 dni temu

    92 zł ( dwa chleby i dwie bułki ) spokojnie można przeznaczyć całą resztę na kupno świeżego chleba :3

  • stockholmsyndrome

    stockholmsyndrome

    12 dni temu

    Mam nadzieję że to słowo "EKSTREMALNY" to żart XD 100 zł na 7 dni to dużo

  • Paweł Jabłonowski

    Paweł Jabłonowski

    12 dni temu

    Temat już był ;D https://gazetawroclawska.pl/student-z-wroclawia-chce-przezyc-miesiac-za-31-zl-filmy/ar/683991 . Twój filmik wygląda bardziej jak reklama aplikacji..